
Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D20 h40 пазова пряма
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D20 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D20 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D20 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D20 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1003-d12-d20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина різання (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-d12-d20 |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

