
Фреза ГЛОБУС 1023 D33 d8 L50 h2 кромкова фальцева
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1023 l2 кромкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1023 l2 кромкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1023 l2 квадратна фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-h2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Підшипник (d x D x l) — 5x134 мм. Довжина фрези (L. мм. Довжина різу (h) — 2.0 мм. Глибина різь — 10.0 мм.Кільність зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика$ — 50.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h2 |
| Глибина різу | 10.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 2.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.0 мм |
| Довжина хвостовика | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x13x4 мм |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

