Фреза ГЛОБУС 1026 R5 пазова для виготовлення розеток Фреза ГЛОБУС 1026 R5 пазова для виготовлення розеток Купити Фреза ГЛОБУС 1026 R5 пазова для виготовлення розеток Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1026 R5
Характеристики: Артикул — 1026-R5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 15.0 мм. Родіус (R) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1026-R5 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


