
Фреза ГЛОБУС 1022 D25 d8 h10 крайкова конусна
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1022 D25 кромкова конусна Фреза ГЛОБУС 1022 D25 кромкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 1022 D25 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1022-d25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d25 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

