Фреза ГЛОБУС 1022 D30 кромкова конусна Фреза ГЛОБУС 1022 D30 кромкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 1022 D30 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1022-d30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d30 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


