
Фреза ГЛОБУС 1019 D33 d8 h16 R10 кромкова калевкова
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1019 R10 кромкова калювальна Кромкові гартувальні фрези є одними з найпопулярніших на ринку, дуже поширені в меблевому виробництві. Їх функція полягає в заокругленні граней виробів і деталей. Продукція Глобус доступна за ціною, має великий асортимент, а GLOBUS 1019 R10 — один із яскравих його представників, робить просте заокруглення з бортиками. Фрези цієї компанії отримали чудові відгуки як від домашніх майстрів, так і від професіоналів, для їх виготовлення використовують тільки якісні матеріали та технології. Купити Фреза ГЛОБУС 1019 R10 кромкова калевкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1019-R10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник.підшипник (d x DH-9x3 мм.Дліна фрези (L. мм. Довжина різу (h) — 16.0 мм. Глибина різу — 10.0 мм. Родіус (R) — 10.0 мм. Обертання фрези —праве.Макс. допустимі оберти — 20000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика iPhone — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав. Струнок торгової марки — 76.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1019-R10 |
| Обертання фрези | Праве |
| Глибина різу | 10.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 20000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x9x3 мм |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

