
Фреза ГЛОБУС 1012 D16 h30 L110 пазова галюва
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 D16 h30 L110 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D16 пазова галювата Купити Фреза ГЛОБУС 1012 D16 h30 L110 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1012 D16
Характеристики: Артикул — 1012-D16.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 110.0 мм. Довжина різа (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-D16 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 110.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

