Фреза ГЛОБУС 1005 D22 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1005 D22 пазова Купить Фреза ГЛОБУС 1005 D22 пазова Червона Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1005-D22.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 22.0 мм. Довжина різу (h) — 14.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1005-D22 |
| Діаметр фрези (D) | 22.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


