Фреза ГЛОБУС 1007 D14 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1007 D14 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1007 D14 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-D14.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.Колі зубців (Z) 2. Довжина хвостовика Apple — 60.0 мм. Особливості — для засвердлювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-D14 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | для засвердлювання |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


