Фреза ГЛОБУС 1004 composit F3 пазова галтельна Фреза ГЛОБУС 1004 composit F3 пазова галювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1004 composit F3 пазова галява Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1004 composit F3
Характеристики: Артикул — 1004-composit-F3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм. Градси (O) — 90.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1004-composit-F3 |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


