
Фреза для дерева ГЛОБУС 1017 D23 d6 R5 крайкова калевкова
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для дерева ГЛОБУС 1017 d6 R5 крайкова калевкова корпуслектація: Фреза для дерева ГЛОБУС 1017 d6 R5 крайкова калевкова
Характеристики: Артикул — 1017-d6-R5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різу (h) — 10.0 мм. - RH.Кількість зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-d6-R5 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 23.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

