
Фреза ГЛОБУС 1012 D8 d8 L 65 h25 пазова галюва
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 8x25 пазова галтельна Фреза ГЛОБУС 1012 8x25 пазова галява Купити Фреза ГЛОБУС 1012 8x25 пазова Червона Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1012 8x25 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1012-8x25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 58.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-8x25 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴


