Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R3 кромкова кальюкова Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R3 кромкова калевкова Купити Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R3 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R3 кромкова калевкова Ключ для зняття підшипника
Характеристики: Артикул — 1017-d6-R3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник.Підшипник (d x Dx10x4 мм.Д фрезина (L) — 48.2 мм. Довжина різу (h) — 6.0 мм.Радіус (R) — 3.0 мм. Обертання фрези — Право.Макс. допустимі оберти — 24000 об.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика дата — 33.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Тайвань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-d6-R3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 48.2 мм |
| Довжина хвостовика | 33.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4x10x4 мм |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴



