Фреза ГЛОБУС 1017 R2 крайкова калевкова комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-R-2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина різу (h) — 5.0 мм. Родіус (R) — 2.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R-2 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


