Фреза ГЛОБУС 1017 R4 крайкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 R4 кромкова кавоварка Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R4 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Підшипник (d x D x l) — 4х10х4 мм. Довжина різу (h.0 мм.Русус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Підшипник (d x D x l) | 4х10х4 мм |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



