
Фреза ГЛОБУС 1017 D16 d8 R1,5 крайкова калевкова
302 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1017 R1,5 кромкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 R1,5 кромкова калевкова Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R1,5 кромкова калевкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-R1-5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 4.0 мм. Родіус (R) — 1.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R1-5 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 4.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 1.5 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴


