Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галюче Купити Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1012-6x20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-6x20 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


