
Фреза ГЛОБУС 1009 D16 d8 R4 пазова фасонна
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1009 R4 пазова фасонна Фреза ГЛОБУС 1009 R4 пазова фасонна Купити Фреза ГЛОБУС 1009 R4 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1009 R4 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 1009-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм. Родіус (R) — 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1009-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

