
Фреза ГЛОБУС 1008 D33 d8 h3 кромкова фальцева
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1008 h3 кромкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1008 h3 кромкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1008 h3 квадратна фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1008 h4 крайкова фальцева
Характеристики: Арикул — 1008-h3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різу (h) — 3.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1008-h3 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 3.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

