
Фреза ГЛОБУС 1007 D10 d8 L90 пазова пряма
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1007 D10 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-D10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пасова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.Колі зубців (Z) 2. Довжина хвостовика Apple — 60.0 мм. Особливості — для засвердлювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-D10 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | для засвердлювання |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

