Фреза ГЛОБУС 1006 D7,5 ластівчин хвіст Фреза ГЛОБУС 1006 D7,5 ластівчин хвіст Купити Фреза ГЛОБУС 1006 D7,5 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1006 D7,5
Характеристики: Артикул — 1006-D7-5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 7.5 мм. Довжина різу (h) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1006-D7-5 |
| Діаметр фрези (D) | 7.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


