Фреза ГЛОБУС 1020 D8 l20 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D8 l20 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D8 l20 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D8 l20 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-8x20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 20.0 мм.Колі зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-8x20 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


