Фреза ГЛОБУС 1005 d6 D8 пазова галювальнаКомплектація: Фреза ГЛОБУС 1005 d6 D8 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1005-d6-D8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина різання (h) — 6.0 мм. Обертання фрези — праве.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1005-d6-D8 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


