Фреза ГЛОБУС 1001 d6 D3 пазова пряма Пазові фрези одні з найпопулярніших на ринку, їх застосування варіюється від декору до створення пазо-шипових з'єднань, тому їй знайдеться застосування в будь-якому деревообробному цеху. Продукція Глобус доступна за ціною, має великий асортимент, а GLOBUS 1001 d6 D3 — один із яскравих його представників. Фрези цієї компанії отримали чудові відгуки як від домашніх майстрів, так і від професіоналів, для їх виготовлення використовують тільки якісні матеріали та технології. Купити Фреза ГЛОБУС 1001 d6 D3 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1001 d6 D3 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1001-d6-D3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова однозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм. Якість зубів (Z) — 1.0.Тіп-S.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-d6-D3 |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | HSS |
| Тип фрези | Пазова однозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


