Фреза для дерева ГЛОБУС 1020 d6 D8 h20 крайкова пряма Фреза для дерева ГЛОБУС 1020 d6 D8 h20 крайкова пряма Купити Фреза для дерева ГЛОБУС 1020 d6 D8 h20 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза для дерева ГЛОБУС 1020 d6 D8 h20 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-d6-D8-h20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Вітримач-RH. зубів (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-d6-D8-h20 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


