Фреза ГЛОБУС 1020 D6 l18 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D6 l18 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D6 l18 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D6 l18 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-D6.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Підшипник (d x D x l) — 36x2,5 мм Довжина різа (h) — 18.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-D6 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 3x6x2,5 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴



