Фреза ГЛОБУС 1001 d6 D4 пазова прямаКомплектація:Фреза ГЛОБУС 1001 d6 D4 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1001-d6-D4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова пряма, Пазая однозуба.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.0 мм. Довжина різання (h) — 12.0 мм.Тип сталі — HS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-d6-D4 |
| Діаметр фрези (D) | 4.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | HSS |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова однозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


