Фреза ГЛОБУС 1003 D8 d6 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1003-d6-D8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-d6-D8 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



