
Фреза ГЛОБУС 1001 D3 d 8 h 12 пазова пряма
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1001 D3 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Арикул — 1001-D3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова однозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-D3 |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова однозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

