Фреза ГЛОБУС 1001 D4 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Арикул — 1001-D4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова однозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 4.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-D4 |
| Діаметр фрези (D) | 4.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова однозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


