Фреза ГЛОБУС 1017 R10 кромкова калевкова комплектація:Фреза ГЛОБУС 1017 R10 кромкова калевкова
Характеристики: Артикул — 1017-R10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник.Підшипник (d x DHx4 мм. Довжина різу — 16.0 мм. мм. Родіус (R) — 10.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв. Якісність зубців (Z) — 2.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R10 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x13x4 мм |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴


