Фреза ГЛОБУС 1017 R3 кромкова калевкова Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1017 R3
Характеристики: Артикул — 1017-R3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 6.0 мм. Правое.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.трана торгової марки — Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴




