Імітації бруса D160 d32/40 h40 z6 Комплект з 2 фрез Р6М5)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 160 мм.
Посадковий діаметр (d) — 40 мм.
Висота (B) — 40 мм.
Кількість зубців (Z) — 6.
Матеріал різальної частини — ВК.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 40 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал різальної частини | ВК |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм, 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 330 ₴


