
Ніж бланкетний TIGRA 650х60х8 HSS 6%
5 060 ₴
- В наявності
- Код: 2042863
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж бланкетний TIGRA 650х60х8 HSS 6%
Рифлення на ножовій заготовці та на ножовому барабані дає змогу:
1. Спростити встановлення ножів за висотою
2. Забезпечити надійне кріплення ножів у ножовому барабані.
3. Виліт ножа щодо ножового барабана необхідний під час фрезерування глибоких профілів.
3. Товщина ножової заготовки забезпечує необхідну міцність ножа для цих умов роботи
(фрезерування глибоких профілів).Можливо профільування бланкетних ножів за кресленнями та зразками замовника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальні | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 650 мм |
| Довжина ножа | 650 |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Нове |
| Сталь | HSS 6% |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Блакет |
| Тип заточування | 1-стороння |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴





