
Полотна для лобзика Bosch T144DF BIM 100 мм 25 шт (2608634990)
3 363 ₴
- В наявності
- Код: ik_2040283
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T144DF BIM 100 мм 25 шт (2608634990)Лобзикове пиляльне полотно T 144 DF Speed for Hard Wood дає змогу виконувати швидкі прямі пропили в деревиніЙого розведені гостро заточені зубці забезпечують швидкі пропилиБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомВеликий прогресивний крок зубців (4-5,2 мм) дає змогу пиляти матеріали з масиву дерева завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — Тверда деревина, ДСП.Кількість одиниць — 25 шт.Тип пилочки — T144DF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 25 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, ДСП |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T144DF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴


