
Полотна для лобзика Bosch T141HM 100 мм 3 шт (2608633175)
1 761 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000053
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T141HM 100 мм 3 шт (2608633175)Лобзикове пиляльне полотно T 141 HM Special for Fibre and Plaster — міцність для прямих пропилів у товстих/тонких матеріалахШліфовані, розведені твердлосплавні зубці — тривале використання з високоабразивними мінеральними матеріаламиСмужка зубців, приварена до вуглецевої твердосплавної сталі для найміцніших абразивних матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Великий крок зубців (4,3 мм) і довжина (100 мм) дають змогу пиляти волокнисті та гіпсові матеріали завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HM.Особливість — прямий розріз.Крок — 4.3 мм.Призначення — Плити з фіброцементу, Гіпсокартон.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — T141HM.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Призначення | Плити з фіброцементу, гіпсокартон |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T141HM |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761 ₴


