
Полотна для лобзика Bosch T718BF BIM 180 мм 3 шт (2608636335)
1 603 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039580
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T718BF BIM 180 мм 3 шт (2608636335)Лобзикове пиляльне полотно T 718 BF Flexible for Metal-Sandwich не ламається під час виконання прямих пропилів у металіЗубці, розведені хвилею, призначені для різання металевих сендвіч-панелейБіметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламанняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомДуже невеликий крок зубців (2,0 мм) і збільшена довжина (180 мм) для різання металевих сендвіч-панелей завтовшки до 120 ммХарактеристики:Довжина (L) — 180 мм.Довжина різу (h) — 155 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — Металевий сендвіч-панель.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — T718BF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 120 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 180 мм |
| Довжина різу (h) | 155 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 120 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Металевий сендвіч-панель |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T718BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603 ₴


