
Полотна для лобзика Bosch T101BF bi-metal 100 мм 5 шт (2608634234)
903 ₴
- В наявності
- Код: ik_2040281
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T101BF bi-metal 100 мм 5 шт (2608634234)Лобзикове пиляльне полотно T 101 BF Clean for Hard Wood дає змогу виконувати чисті прямі пропили в деревиніГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Дрібний прогресивний крок зубців (2,7 мм) дає змогу пиляти різні деревні матеріали завтовшки 3-30 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.7 мм.Призначення — Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП).Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101BF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП) |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903 ₴


