
Полотна для лобзика Bosch T318AF BIM 132 мм 5 шт (2608634241)
713 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039570
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T318AF BIM 132 мм 5 шт (2608634241)Лобзикове пиляльне полотно T 318 AF Flexible for Metal не ламається під час виконання прямих пропилів у металіЗубці, розведені хвилею, призначені для різання металевих труб і профілівБіметалеве полотно: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламання полотнаПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомЗабезпечує міцність і гнучкість для пиляння труб і відкритих металевих профілів зі сталі стандартної міцностіДуже невеликий крок зубців для тонкостінних металевих труб і профілів (1-3 мм), збільшена довжина для труб і профілівХарактеристики:Довжина (L) — 132 мм.Довжина різу (h) — 106 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.1 мм.Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T318AF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 3 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T318AF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


