
Полотна для лобзика Bosch T118EOF BIM 83 мм 5 шт (2608634237)
559 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038903
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T118EOF BIM 83 мм 5 шт (2608634237)Лобзикове пиляльне полотно T 118 EOF Flexible for Metal не ламається під час виконання криволінійних пропилів у металіЗубці, розведені хвилею, призначені для різання листового металуВузьке полотно дає змогу робити швидкі повороти під час пропилюванняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомБіметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламанняДрібний крок зубців (1,5 мм) дає змогу різати тонкий листовий метал завтовшки 1,5-4 ммХарактеристики:Довжина (L) — 83 мм.Довжина різу (h) — 57 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.5 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T118EOF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 4 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 57 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 4 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T118EOF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴


