
Набір полотен для лобзика 3 шт. Bosch T313AW HCS 152 мм (2608635187)
503 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039588
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика 3 шт. Bosch T313AW HCS 152 мм (2608635187)Лобзикове пиляльне полотно T 313 AW Special for Soft Material дає змогу виконувати чисті прямі пропили в особливих матеріалахХвилястий край ножа симетричного заточування — пиляння більшості волокнистих ізоляційних матеріалів із мінімальним зусиллям.Полотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння різних неабразивних м'яких матеріалів. Не підходить для різання синтетичних ізоляційних матеріалів, а також ізоляційних матеріалів із деревного волокна та інших натуральних волокон.Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомЗбільшена довжина полотна (152 мм) дає змогу пиляти гнучкі матеріали завтовшки до 100 мм.Використання електроінструменту вимагає набагато менших зусиль, ніж застосування звичайних ручних ножів.Сфери застосуванняКартон, стиропор, килимові покриття, шкіра, гума (<100 мм)Характеристики:Довжина (L) — 152 мм.Довжина різу (h) — 125 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Призначення — Гума.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки - T313AW.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 100 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 152 мм |
| Довжина різу (h) | 125 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 100 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Гума |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T313AW |
| Тип хвостовика | T-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴


