
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 5 шт (2608634503)
461 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039572
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 5 шт (2608634503)Лобзикове пиляльне полотно T 118 BF Flexible for Metal не ламається під час виконання прямих пропилів у металіЗубці, розведені хвилею, призначені для різання листового металуБіметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламанняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомДрібний прогресивний крок зубців (1,9-2,3 мм) для різного суцільного листового металу середньої товщини 2,5-6 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 67 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.9 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T118BF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 6 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T118BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴


