
Пилки для товстих заготовок СМТ (JT744D-3)
370 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT744D-3
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки для товстих заготовок СМТ (JT744D-3)Застосування: прямий грубий розріз.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка та тверда деревина.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: от 5,0 до 135,0 мм.
Відстань між зубами: 4,0 мм.
Матеріал полотна: HCS (високовуглецева сталь).
Тип різу: прямий грубий (чорновий).
Загальна довжина полотна: 178,0 мм.
Тип зубів: розведені фрезеровані.
Кількість штук в упаковці: 3 одиниць.
Характеристики:Довжина (L) — 180 мм.Довжина різу (h) — 155 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, Тверда деревина, Деревина з цвяхами, Будівельна деревина, Будівельна деревина з розчином і цвяхами.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — T744D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 135 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 180 мм |
| Довжина різу (h) | 155 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 135 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Тверда деревина, Деревина з цвяхами, Будівельна деревина, Будівельна деревина з розчином і цвяхами |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T744D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

