-20%

Пилки з алюмінію для електролобзика СМТ (JT127D-5)
367 ₴
293,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT127D-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки з алюмінію для електролобзика СМТ (JT127D-5)Полотно JT127D торгової марки СМТ призначене для прямого та гладкого пропилювання в матеріалах, як-от: алюмінієві профілі та труби, пластик, склопластик.
Матеріал полотна: швидкорізальна сталь, зубці полотна розведені та фрезеровані.
Параметры:
Довжина полотна: 100 мм.
Висота робочої частини: 75 мм.
Рекомендований діапазон товщини оброблюваного матеріалу: від 3 до 15 мм.
Кількість зубців на дюйм: 8 шт/дюйм.
Відстань між зубами: 3 мм.
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 3 мм.Призначення — Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі, Пластик.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T127D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі, Пластик |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T127D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,60 ₴

