
Полотна для лобзика Bosch T123X HSS 100 мм 5 шт (2608638473)
396 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000040
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T123X HSS 100 мм 5 шт (2608638473)Лобзикове пиляльне полотно T 123 XF Progressor for Metal не ламається, для швидких прямих пропилів у товстому або тонкому металіГеометрія зубців із прогресивно збільшуваним кроком дає змогу працювати з матеріалами різної щільностіЗубці, розведені хвилею, призначені для швидкого різання листового металуПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Біметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламанняДрібний прогресивний крок зубців (1,2-2,6 мм) для різного тонкого та товстого листового металу завтовшки 1,5-10 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.2 мм.Призначення — Листова сталь, Металеві труби та профілі.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T123X.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 10 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 10 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь, Металеві труби та профілі |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T123X |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


