
Набір полотен для лобзика Bosch T101AO HCS 83 мм 5 шт (2608630031)
368 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000012
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика Bosch T101AO HCS 83 мм 5 шт (2608630031)Лобзикове пиляльне полотно T 101 AO Clean for Wood дає змогу виконувати чисті криволінійні пропили в деревиніШліфовані зубці з тілом сполучної форми та вузьке полотно забезпечують бездоганні криволінійні пропилиЗагострена форма зубів зменшує зношуванняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівДуже невеликий крок зубців для пиляння деревних матеріалів завтовшки 1,5-15 ммХарактеристики:Довжина (L) — 83 мм.Довжина різу (h) — 56 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.4 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101AO.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 56 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T101AO |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴


