
Полотна для деревини СМТ (JT301CD-5)
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT301CD-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для деревини СМТ (JT301CD-5)Застосування: прямий чистий розріз.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка та тверда деревина, фанера, ДСП, ДВП, пластик.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: от 7 до 65,0 мм.
Відстань між зубами: 3,0 мм.
Матеріал полотна: HCS.
Загальна довжина полотна: 116,0 мм.
Тип зубів: шліфовані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Характеристики:Довжина (L) — 116 мм.Довжина різу (h) — 90 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 3 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T301CD.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 116 мм |
| Довжина різу (h) | 90 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T301CD |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴

