
Полотна для металу СМТ (JT118B-5)
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT118B-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для металу СМТ (JT118B-5)Полотна СМТ JT118B-5 застосовуються для прямого різання листового металу завтовшки від 2,5 мм до 6 мм.
Параметры:
Кількість зубців на дюйм: 12.
Шаг: 2 мм.
Матеріал: швидкорізальна сталь.
Характеристики:Довжина (L) — 76 мм.Довжина різу (h) — 50 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T118B.Максимальна товщина матеріалу — 6 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 76 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T118B |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴

