
Полотна для лобзика Bosch T227D HSS 100 мм 3 шт (2608631671)
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000057
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T227D HSS 100 мм 3 шт (2608631671)Лобзикове пиляльне полотно T 227 D Special for Alu дає змогу виконувати швидкі криволінійні пропили в металіГеометрія розведених зубців із великими овальними заглибленнями призначена для швидкої роботиМала ширина полотна дає змогу виконувати криволінійні пропилюванняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Повністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для пиляння алюмінію й кольорових металівСередній крок зубців (3 мм) дає змогу пиляти листи алюмінію завтовшки 3-15 мм, алюмінієві труби та профіль діам. до 30 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 3 мм.Призначення — Алюміній, Кольорові метали.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — T227D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Алюміній, Кольорові метали |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T227D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴


