
Полотна для лобзика Bosch T218A HSS 92 мм 5 шт (2608631032)
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000035
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T218A HSS 92 мм 5 шт (2608631032)Лобзикове пиляльне полотно T 218 A Basic for Metal дає змогу виконувати криволінійні пропили в металіЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогМала ширина полотна оптимізована для криволінійних пропилівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПовністю загартоване полотно з HSS для неперфорованого листового металу стандартної міцностіДуже невеликий прогресивний крок зубців (1,1-1,5 мм) для різного дуже тонкого листового металу завтовшки 1-3 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 67 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.1 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T218A.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 3 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T218A |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴


